Corona Kivi OÜ - Valmis Hauaplaat 68€ ja hauakivi 380€. Paekivist hauapiirded 540€ ja 2-kohaline Ukraina graniidist 1690€ -  Kõige odavamad hinnad Eestis.


VÕTA ÜHENDUST

       KEEL ЯЗЫК         

Tooted Kategooriate Kaupa

Avalehele

Miks tellida meilt?
Kõik meie hinnad on nähtavad ametikult, ei ole peidetud lisatasusid ega näo järgi kalkuleerimist nagu seda on enamustel kodulehtedel sõnumiga kastike: “kirjutage meile ja pakume teile hinna”.

Miks siis tellida meilt?
See on üks tähtis küsimus enne hauakivi või –piirete soetamist perekonnale oma armastatud kadunukesele..
Kindlasti on esialne emotsioon ja kurbus see, mis mõjutavad tellimust, kuid alati on hea teha juba algselt – teadlik valik.

Teeme selgitust:
Me teostame töid üle Eesti alates aastast 2007 ja seega teame hästi ka kogu turgu. Jälgime iga-aastaselt turul olevaid hindasid ning anname oma kliendile võimalikult parima hinna-kvaliteedi suhte just kõrgeima Premium kvaliteedi tooteid. Usume, et oleme nii Eestis kui Baltimaades ainsad, kes pakuvad nii suure valiku ja laos kohe olemasolevaid Premium kõrge kvaliteediga hauakive ja –piirdeid.

Iga kord, kui meilt on tellitud hauapiire, algavad tööd sellest, et küsime kalmistult tööloa, alles siis algavad ametlikult kalmul olevad tööd. Sellega on kliendi tellimus kaitstud ning aeg on näidanud, et 95% klientidest usaldavad kaardimakset või ülekannet, sest isegi, kui kaotate ära oma tellimuse dokumendi – on pangas kõik andmed kirjas ja fikseeritud.

Miks on see toodud välja? Sest kalmistul on võlts-firmasid, kes ei too oma õigeid hindasid ametlikult välja. Esialgsel vaatlemisel tunduvad hinnad odavamad, kui meil, kuid ametlikult riigimakse nemad ei tasu. See tähendab seda, et kui olete tellimuse andnud mitte amtlikule firmale sularahas, siis ka tööd teostatakse kalmistule ilma tööloata ning igasugune kindlus töödele läheb küsmärgi alla. Mis tähendab omakorda 

seda, et kui 2 aasta pärast juhtub teie platsiga midagi, siis seda võlts-firmat enam kätte ei saa ning garantii töödele samuti puudub..

Lisaks on ka kalmistud rangelt hakanud kontrollima klientide hauaplatse – need kes on lasknud paigaldada hauapiirded ilma tööloata – on kalmistul õigus ära lõhkuda ning koostada kliendile trahv.

Seepärast soovitame ka teil eenevalt teha taustakontroll firmale ning küsida ka kalmistu kontorist eelnevalt nendepoolne firma maine arvamus.

Just seepärast soovitab meie firma tasuda alati panga kaudu, et kõik oleks ametlk, selge ja korrektne. Siis on nii teie süda rahul, et saame teile pakkuda parima kvaliteedi ja garantiiga tooteid ja meie rahul, et klient on leidnud tellimusel parima lahenduse.