Corona Kivi OÜ - Valmis Hauaplaat 68€ ja hauakivi 380€. Paekivist hauapiirded 540€ ja 2-kohaline Ukraina graniidist 1690€ -  Kõige odavamad hinnad Eestis.


VÕTA ÜHENDUST

       KEEL ЯЗЫК         

Tooted Kategooriate Kaupa

Avalehele

Hauakivi Salong OÜ / Corona Kivi OÜ asub Mahla 64, Männikul Tallinnas.

Hauakivi Salong müüb hauakive, hauapiirdeid ja hauaplaate alates 2007..

Töötame ja paigaldame üle Eesti. 

Hauakivide valmistamine on põhiteenus, mida osutab klientidele meie firma. Valmistame samuti eliitmälestussambaid ka eriprojektide järgi. meie disainerid teevad projekte vastavalt Teie soovidele ja võmalustele. Me pakume ka tööprojekti alusel valmistatud hauakive - see asjaolu kindlasti kiirendab Teie soovide täitmist ja loomulikult teeb sellise tellimise täitmise odavamaks. me valmistame samuti mistahes keerulisi mälestuskomplekse, kusjuures meie juures on võimalus tellida igat laadi kiviskulptuure ning me valmistame hauakive ja monumente ka vanaaegsete mallide järgi.

Meie meistrite suured kogemused ning erinevate marmori ja graniidi liikide laiaulatuslik valik lubavad meil valmistada kivist kõrgkvaliteetseid tooteid, mida isegi võib võrrelda kunstiteostega. Meie ettevõte valmistab nendest naturaalkividest kõiksuguseid tooteid: hauakive ja -plaate, kaminaid, lauaplaate, kraanikausse, trepiastmeid, ehitusdetaile jne. Meie juurest Te võite soetada endale ka valmis ehitusmaterjale: erineva poleerimisastmega marmor- ja graniitplaate sise- ja välisseinte viimistlemiseks ning põrandate katmiseks. Samuti meil on pakkuda erinevas värvitoonis teekattekive.

Oma töödes me kasutame ka pronksist ja portselanist kaunistusdetaile. Hauakivide valmistamisel võib tellida ka ilmastikukindla fotokeraamika: me garanteerime selles tehnikas valmistatud kujutiste vastupidavust 50 aasta jooksul!

Kivi on looduslik ja suursugune materjal. Seoses sellega meie eesmärk on anda tellijatele ainult väga kõrge kvaliteediga tooteid.

Suur valik ja odavamad hinnad!

Parim valik parima hinnaga!